Przypadki Rednerała

[info] [komiks] [postacie] [autorzy] [forum] [strategiczna gra online RedDragon] [linki]
Strategiczna gra online
rednerał

[Baaaszność!] Rednerał [Spocznij...]

Najwybitniejszy strateg świata, swojego świata, świata Czerwonego Smoka. Wprawdzie nie wszyscy jeszcze o tym wiedzą, ale już wkrótce się Tomaszki przekonają. I to przekonają boleśnie!
Rednerał z uporem godnym szalonego geniusza (choć nie jest ani szalony, ani to drugie) prowadzi krok po kroku swój plan podbicia całego świata RedDragona. No przynajmniej solidnej dominacji w tym świecie. A już napewno stworzenia potężnego Imperium.
... jak tylko uda się pokonać najbliższych sąsiadów.
adiutant

Adiutant

Historii niestety słabo idzie zapamiętywanie imion adiutantów (dostała by z tego pałę). Zawsze wierni, gotowi służyć pomocą i przede wszystkim zawsze w cieniu `pierwszego` - pozostają bezimienni.
Taki też jest nasz Adiutant. Służy Rednerałowi, pomocą, a gdy trzeba (i nie tylko), również zgryźliwym komentarzem. Nie pcha się przed szarżę, bo wie, że nie ma po co. Mogłoby go to zaprowadzić na front, a tam ponoć słabo jest z kuchnią, piwem i kobietami, pomijając, że w oddziałach posyłanych przez Rednerała łatwo otrzymać pośmiertne odznaczenie.
kafarski

Kapitan Kafarski

Kapitan Kafarski jest niestety tępy jak pale mostowe, zmęczone długotrwałym i ciężkim wbijaniem ich w dno. Ale za to jest bystry jak woda w beczce z deszczówką i błyskotliwy jak robaczek świętojański utopiony w szambie.
Wszystkie te cechy wprost idealnie predysponują go do wojska. Wiadomo, że nie będzie kombinował, a powierzony rozkaz wypełni co do słowa. Tylko na te słowa trzeba uważać...
imperator

Imperator

Imperator byłby poprostu Księciem, takim zwykłym znudzonym księciem, co to dla rozrywki każe otruć stryjka, albo zrobi polowanie na smoka. Czasem też na odwrót.
Rednerał niezwykle odmienił jego życie. Nie to żeby powiększył jakoś szczególnie Księstwo... raczej Księstwo pozostaje w tych granicach co zawsze, ale Imperator od pierwszej ich wspólnej rozmowy jest chyba jedyną osobą która niezmiennie wierzy w sukces podbojów Rednerała.
toplista
Komiksy Toplista TOP50 - Toplista: Gry Internetowe Copyright (c) by Agnieszka Majchrzak & alias.net